CZ SK HU

Kvalitní dětská kola Lapierre za dostupné ceny

Ta radost v dětských očích, když před ně postavíte nové kolo, je prostě kouzelná. Radost z první jízdy je ještě kouzelnější. A když s vámi podniknou první velký výlet na kole, jste na ně neskutečně pyšní. Aby dětem potěšení z cyklistiky vydrželo co nejdéle, dejte si záležet na výběru dětského kola.

 

 

Kvalitní dětská kola s ověřenými komponenty geometrií přizpůsobenou vašim ratolestem nabízí léty prověřená francouzská firma Lapierre. V naší nabídce najdete odrážedla pro začínající bajkery, dětská kola s odnímatelnými pomocnými kolečky nebo 24“ horská kola pro velké školáky. 

 

Odrážedla Lapierre Kick Up 12 Boy/Girl

Odrážedla Lapierre Kick Up s 12“ koly a lehkým hliníkových rámem u nás najdete ve dvou barvách (modrá, žlutá). Snížená horní rámová trubka usnadňuje dětem nastupování. Pro lepší úchop jsou gripy užší a z bezpečnostních důvodů zakončené rozšířenou koncovkou, která brání sklouznutí rukou z řídítek.
Jak si můžete všimnout na fotografii, je rám připraven pro instalaci stupaček, na které si může dítko za jízdy pohodlně odložit nohy.

 

Dětská kola Lapierre ProRace 16 Boy/Girl

Pro holky a kluky od 100 do 120 cm máme kola Lapierre ProRace 16 s hliníkovým rámem s nastavitelnými a odnímatelnými balančními kolečky. Pro větší bezpečí dětí je řetěz chráněný krytem a kolo je opatřeno odrazkami na pedálech a ve výpletu kol. Pro snadné ovládání má kolo pouze jeden převodník. I tady jsou užší gripy zakončené praktickým rozšířením koncovek. V základním vybavení je i zvonek.

 

Lapierre ProRace 20 Boy/Girl hraje barvami

Dětem s výškou od 110 do 130 cm můžeme doporučit model Lapierre ProRace 20 v holčičí, nebo klučičí verzi. Obě jsou barevně vyladěné do posledního detailu. Vyšší komfort za jízdy zajišťuje odpružená vidlice Suntour a komponenty Shimano. Otočné řazení na řídítkách (6 rychlostí) je ideální pro začínající cyklisty. Pro ně jsou i brzdy uzpůsobené tak, že je lze nastavit na míru.

Pro velké děti velká kola Lapierre ProRace 24 Girl/Boy

Kvalitní hliníkový rám a odpružená vidlice Suntour na 24“ kolech slibuje spoustu zábavy už trochu odrostlejším školákům. Lapierre ProRace 24 je ideální pro děti od 125 do 155 cm. 3x7 převodů jim poskytne dostatečný rozsah i v náročnějším terénu. Decentní volba barev jistě zaujme každého náctiletého cyklistu.

U Lapierre si vyberou prckové i školáci

Chcete svým dětem dopřát příjemný pocit z jízdy na kvalitním kole? Víte, že za kvalitu se vyplatí občas připlatit? Dětská kola Lapierre jsou ideální volbou. Dokonale vyladěný design, profesionální osazení, bezpečnostní prvky a především – rozzářené tvářičky vašich dětí.

klikni pro velký obrázek