CZ SK HU

Lapierre Overvolt AM 700i získává ocenění Design and Innovation Award 2018

Cena Design & Innovation Award je více než jen udělení titulu nebo potlesk pro značky. Je to konečné ocenění, které rozhodně testuje produkty v reálném světě, vyhodnocuje je v plném rozsahu a dosahuje uvažovaných verdiktů.

 

Vývoj elektrokol se stal v posledních letech trendem a hlavním tématem cyklistického světa. Inovacím a vývoji přikládá Lapierre nejvyšší význam, a tak se rozhodl pro stvoření něčeho unikátního. O tom vypovídá model Lapierre Overvolt AM 700i+ Bosch Powertube 27+, který byl navržen tak, aby splňoval všechna kritéria moderního trailového jezdce. Integrovaná baterie Bosch Power Tube 500 dodává vysoký výkon a díky integrovanému umístění dává kolu ojedinělý vzhled. "Sedmistovka" udává nový trend mezi elektrokoly a nerozlučně je spjatá s přírodou. Můžete se na ni vychutnat polní a lesní cesty, těžké náročné pasáže, skoky nebo si jen tak vyjet po silnici vstříc dalšímu dobrodružství. To vše umí "sedmistovka". Testování probíhaly tisíce hodin pod vedením zkušených jezdců a vývojářů, kteří měli za úkol docílit co nejlepších jízdních vlastností a funkcí sedmistovky.

 

Agresivní geometrie dělá ze "sedmistovky" hravé a stabilní elektrokolo, které dodává jezdci pocit jistoty. Ideální geometrie Vám vyčaruje úsměv na tváři a díky ní si užijete spoustu zábavy a posunete své limity dál a výš. Stačí jen nasednout a vyjet vstříc novým dobrodružstvím!

 

Na oficiální výsledky přejděte na The Design & Innovation Award 2018 → 

klikni pro velký obrázek