CZ SK HU

Lapierre x Alpine. Prolnutí dvou značek sdílejících jednu filozofii

Značky Lapierre - výrobce prémiových jízdních kol - a Alpine - tvůrce výjimečných závodních vozů - spolu 22. července 2022 s neskrývaným potěšením zahájily spolupráci.

Na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet u příležitosti Velké ceny Francie Formule 1 spojily své síly firmy Lapierre a Alpine, aby oznámily exkluzivní partnerství, které by mělo trvat několik let.

Společnosti Lapierre i Alpine se vždy soustředily na výkon a ctily tradice – odnepaměti tedy sdílejí stejné hodnoty, které se projevují v jejich práci, kvalitě produktů, zrcadlí se ve výjimečných jízdních kolech i ve vozidlech s jedinečným designem. Vždy jsou zaměřeny na soutěživost a výkon.

   

Spolupráce směřuje k brzkému uvedení na trh nových, ikonických jízdních kol s unikátním a jedinečným designem vytvořeným vzájemnou kooperací těchto legendárních značek.

První společný model jízdního kola Lapierre x Alpine bude uveden na trh již letos na podzim. Disponovat bude exkluzivní funkcí, kterou značky odhalí na příštím Pařížském autosalonu – konat se bude mezi 17. a 23. říjnem 2022.

Než k tomuto okamžiku dojde, můžete si prohlédnout fotografie kola, speciálně navrženého u příležitosti F1 GP pro Estebana Ocona, který se něm bez váhání projel s Evitou Muzic.

   

   

   

 


Alpine

Společnost založil roku 1955 Jean Rédélé. Na trhu si značka získala skvělé renomé jako výrobce sportovních vozů francouzského stylu. Roku 2018 představil Alpine nový typ sportovního vozu A110 – vozidlo, které je věrné nadčasovým principům Alpine. Tedy kompaktnosti, lehkosti, agilitě, a především radosti z jízdy samotné. V roce 2021 došlo k vytvoření Alpine Business Unit – specializované značky skupiny Renault zaměřené na inovativní, autentické a exkluzivní sportovní vozy těžící z dědictví a know-how původní továrny Alpine v Dieppe a na znalostech týmů Alpine Racing a Alpine Cars.

klikni pro velký obrázek