CZ SK HU

Lapierre Zipp Collective - nový enduro tým je tady!

Isabeau Courdurier, Adrien Dailly a Chloé Gallean. To jsou jména, která už snad všichni příznivci Enduro World Series dobře znají. Nyní se spojila v týmu, který si klade do následujících sezón nemalé cíle. Seznamte se s Lapierre Zipp Collective.

Téměř od samého počátku je historie značky Lapierre spjata se závoděním - je součástí naší DNA. Výkon byl vždy hluboce zakořeněn v našich hodnotách, pobízen známými jezdci, kteří nás zavedli do největších výšin.

Před několika lety jsme se rozhodli jít trochu jiným směrem. Omezili jsme svou účast v soutěžích a závodech, zejména na horských kolech. Toužili jsme však po návratu, s výbavou a skvělým týmem schopným umisťovat se na předních příčkách v mezinárodních soutěžích.

Díky Nicolasi Vouillozovi nám vývoj nové Spicy v roce 2019 umožnil dostat značku Lapierre mezi TOP stroje v segmentu enduro. Lapierre Spicy Team Ultimate je vysoce výkonný model se zcela novým designem. Spolu s výjimečnými jezdci tvoří dokonalou synergii. Nastal čas vytvořit vysněný tým s jezdci a kolektivem, který sdílel naše hodnoty i ambice.

A teď jsme připraveni na další tři roky...

Lapierre Spicy Team Ultimate

„Je pro mne důležité obklopovat se správnými lidmi. Jedinou variantou k přestupu do jiného týmu pro mne byla situace, kdy by mi nový tým poskytl větší důvěru a pomohl mi zlepšit techniku, aniž by se bral až příliš vážně. Takže jsme byli naprosto nadšeni z příležitosti připojit se k týmu Lapierre, složeného z Adriena, Chloé a Nica."

Isabeau COURDURIER, top jezdec EWS

Isabeau Courdurier

„Lapierre do mne vkládá důvěru už pět let. V těch pěti letech jsem se toho po boku Nico Vouilloze naučil opravdu hodně a jsem mu za to neskonale vděčný. Jsem více než kdykoli předtím motivovaný otočit list a vrátit se na scénu EWS.“

Adrien DAILLY, top jezdec EWS

Adrien Dailly

„Poslední tři roky na pozici ambasadora Lapierre mi poskytly příležitost vyzkoušet mnoho oblastí ve světě horských kol, diverzifikovat se a zlepšovat. Letos jsem připravena se 100% soustředit na závody a komunikaci, proto budu na každém závodě EWS.“

Chloé GALLEAN, jezdec EWS a content manager

Chloe Gallean

Spicy byla v roce 2019 na popud Nicolase Vouilloze zcela přepracována a redesignována. Požadavky byly jednoduché: vytvořit hravé a výkonné kolo, které by napomohlo těm nejlepším výsledkům. Začali jsme tedy od nuly, abychom vyvinuli zcela nový koncept s novou geometrií a novým hnacím ústrojím.

Povedlo se? Posuďte sami...

Isabeau CourdurierAdrien Dailly

klikni pro velký obrázek