CZ SK HU

Nové dva MIDSEASON modely LAPIERRE OVERVOLT 450+ / 600+ s 27,5+ koly.

V posledních letech se Lapierre intenzivně věnuje vývoji špičkových elektrokol, které se díky kombinaci inovace, designu, důrazu na detail a zkušenosti stávají jedny z nejlepších elektrokol na světě. Lapierre doplňuje svoji řadu elektrokol Overvolt novými modely Lapierre Overvolt AM 450+ a Lapierre Overvolt AM 600+ s 27,5+ koly. Neprošvihněte tedy midseason nabídku a dodejte energii svým jízdám. Teď nadešel čas zkoumat neprobádané.

 

Nová generace elektrokola Lapierre Overvolt je výbušnou nadčasovou kombinací energie a vitality. Velice výkonný motor Bosch a Yamaha je spojený s dlouhou životností. Perfektní preciznost a výkonnost motoru Bosch zajišťuje maximální přizpůsobivost jezdci na všech druzích terénu, při každé rychlosti ve zvoleném režimu a hladiny terénu.

 

 

LAPIERRE OVERVOLT AM 600+
Celoodpružené elektrokolo Lapierre Overvolt AM 600+ je univerzální karbonový All Mountain se zdvihem 150/140 mm a s nejvykonějším motorem Bosch Performance CX s rámovou baterií o kapacitě 500 Wh. Na řídítkách je umístěn přehledný displej Bosch Purion. Displej je navržen pro využití na terénních MTB elekrokolech. Důraz je kladen na menší velikost, jednoduché ovládaní a kompaktnost. Veškeré ovládání probíhá přímo na těle displeje, odpadá tedy nutnost ovladače. Za pomoci upraveného tvaru horní rámové trubky, jemnějšího zakřivení a nového systému uložení baterie se snížilo těžiště, díky čemuž je kolo mnohem více ovladatelné. Elektrokolo je osazené koly 27,5+ s širšími plášti, takže žádná překážka nebude pro vás problém. Karbonovou raketu Lapierre Overvolt AM 600+, který byl mnohokrát oceněný cenami za design a umístění baterie k tomu všemu koupíte celkem i za příjemný peníz.

 

 

 

LAPIERRE OVERVOLT AM 450+
Cenově dostupné celoodpružené elektrokolo Lapierre Overvolt AM 450+ je univerzální All Mountain se zdvihem 150/140 mm a s výkonným motorem Yamaha s baterií 500 Wh. Na řídítkách je umístěn přehledný displej Yamaha. Hliníkový rám se systémem odpružení OST+ je osazen vidlicí Suntour a tlumičem RockShock a komponenty Sram + Shimano. Díky upravenému tvaru horní rámové trubky, jemnějšího zakřivení, ideálnímu vyvážení kola a použitému rozměru kol 27,5+ se zdolávání veškerého terénu pro vás stane hračkou. Lapierre Overvolt AM 450+ je dostupný ve všech velikostech a mimořádně i ve velikosti XL.

 

klikni pro velký obrázek