CZ SK HU

Novinky ze světa Lapierre (1.4.2019)

Marc Sarreau vyhrál Cholet Grand Prix! Stručné výsledky cyklistických týmů Groupama FDJ, NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE a Topforex-Lapierre.

Cyklistický tým GROUPAMA FDJ

Marc Sarreau vyhrál Cholet Grand Prix!

Den předtím vyhrál 2. místo v Loire-Atlantique Classic, kde byl poražen svým soupeřem, Rudym Barbierem, v ostrém sprintu.

Výsledky závodu:

1. Marc Sarreau (Groupama-FDJ) in 04:41:42
  2. Bryan Coquard (Vital Concept - B&B Hotels)
  3. Thomas Boudat (Direct Energy)

Stefan Küng v belgickém závodě ve Wevelgem se umístil na 16. místě. Thibaut Pinon se v Katalánsku umístil na 11. místě v celkovém hodnocení.

Ženský cyklistický tým NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

Emilia Fahlin se umístila na skvělém 18. místě v závodě Gent Wevelhem. Závod vyhrála Kirsten Wild.

Topforex-Lapierre letos poprvé v Česku

V neděli 31.3. se jel jeden z nejstarších českých závodů Velká Bíteš- Brno-Velká Bíteš. Za Topforex-Lapierre nastoupila kompletní sestava s výjimkou dvou slovenských reprezentantů Adama Foltána a Matěje Blaška, kteří se ve stejný den postavili na start závodu Gent-Wevelgem. Závod byl prvním ze série Českého poháru ŠKODA CUP 2019 a na startu bylo 162 závodníků.