CZ SK HU

Novinky ze světa Lapierre (1.7.2019)

Tento víkend se jelo Francouzské mistrovství v cyklistice v městě Hague (Normandie, Francie). Benjamin Thomas vyhrál časovku a stal se Francouzským šampionem! Gratulujeme!

Tým GROUPAMA - FDJ

V závodě měli všichni závodníci Groupama FDJ několik šancí s celkovými 21 úniky. David Gaudu a Valentin Madouas byli vedoucí skupiny, ale naneštěstí byli zpomaleni technickou chybou, která je posunula na 5. místo.

Ve Švýcarsku závodil Sébastien Reichenbach na závodě Swiss Road Champin a Stephan Küng v TT. Oba tito jezdci si budou na Tour de Franci moci oblést nový dres. Tour de France začíná tuto sobotu.

Tým FDJ - NOUVELLE AQUITAINE - FUTUROSCOPE

Gratulujeme mladé závodnici Jade Wiel, která v pouhých 19 letech vyhrála Francouzské mistrovství v cyklistice. Victorie Guilman dojela na skvělém druhém místě.

Ambasadoři

Adrien Dailly závodil na 4. etapě EWS v italském Val di Fassa. Závod dokončil na celkovém 6. místě - jen minutu za Richie Rude, který celý závod vyhrál. Adrien Dailly měl komplikovaný start, kde jej zastihly neočekávané technické problémy. V druhém kolem jej zpozdil nepěkný pád. Další zastávkou ve světové sérii EWS je Les Orres ve Francii!

Náš další ambasador Ruben Ruzafa závodil ve Španělsku v triatlonovém závodě. Umístil se spolu se svým Lapierre Pro Race SAT 829 na skvělém 4. místě!