CZ SK HU

Novinky ze světa Lapierre (25.4.2019)

TÝM GROUPAMA FDJ

Marc Sarreau, jeden z hlavních představitelů cyklistického týmu GROUPAMA FDJ, závodil v Tro-Bro Leon. Celý závod se držel v čele, ale těsně před cílem mu nezbyly síly na finální sprint a skončil na 6. místě. Jeho týmový kolega Michaël Delange se umístil těsně za Sarreauem - tedy na sedmém místě. Závod dlouhý 205,4 km se uskutečnil 22. dubna 2019.

Kromě toho zůstává průběžným vítězem Francouzského Poháru s 81 body. Po závodu Tour De Finistére, kde se umístil na 7. místě, se přesunul na celkové první umístění.

TÝM FDJ - NOUVELLE AQUITAINE - FUTUROSCOPE

Emilia Fahlin a ženský tým FDJ - NOUVELLE AQUITAINE - FUTUROSCOPE tento víkend závodil v Amstel Gold Race. Emilia Fahlin již od začátku útočila na nejvyšší umístění. Naneštěstí měla závadu na silničním kole, které byla nucena vyměnit. Po této výměně již neměla dostatek síly na to, aby dohnala vítězný peloton. Do cíle dojela na 15. místě.

TRIATLON

Charlotte Morel o víkendu závodila v triatlonovém závodě, který se konal ve francouzském městě Cannes. Umístila se na 3. místě.