CZ SK HU

Novinky ze světa Lapierre (9.4.2019)

Marc Sarreau vyhrál Cholet Grand Prix! Stručné výsledky cyklistických týmů Groupama FDJ, NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE a Topforex-Lapierre.

TÝM GROUPAMA FDJ

V neděli 7. dubna se konal závod Tour of Flanders (267 km), kde zůstali Arnaud Démare a Stefan Küng v blízkém kontaktu s favority závodu. Démare se umístil na 28. místě a Küng na místě 44.

Ve francouzském departementu Indre-et-Loire se konal závod Roue Tourangelle, který startoval ve městě Chinon. Závodní trasa v celkové délce 186 km zakončila cílovou čárou ve francouzském městě Tours. Týmový jezdec Marc Sarreau (Groupama FDJ) vybojoval po skvělém sprintu 3. místo. Závod vyhrál Lionel Taminiaux.

Tým FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

Ženský cyklistický tým FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE se účastnil závodu Ronde van Vlaanderen. Závod okolo belgického města Oudenaarde v celkové délce 159,2 km vyhrála Marta Bastianelli. Naše závodkyně Emilia Fahlin se umístila po skvělém výkonu na 23. místě.

Nové lifestylové video k Lapierre Xélius SL 700 DISC

Topforex - Lapierre Team v Soběslavi díky Paličkovi poprvé v sezóně 2019 na pódiu

Kritérium v Soběslavi dnes přineslo 50 okruhů s celkovými 70 kilometry. Bodování v tomto typu závodu není úplně standartní, pořadí se určuje podle počtu vítězných průjezdů a extra bonifikovaných kol. Topforex-Lapierre na start postavil všech dvanáct závodníků. Lídry byli Tomáš Čapek, Petr Klabouch a Hynek Palička. Tým celou dobu jel velmi soudržně, na koho se pojede tak rozhodla až momentální situace.