CZ SK HU

Topforex Lapierre Pro Cycling Team slaví úspěch

Poslední závod Českého poháru potvrdil jednoznačnou dominanci týmu Topforex Lapierre Pro Cycling Team v kategorii U23 a bonusem přinesl i druhé místo v týmové soutěži!

Silniční sezóna v sobotu 30. 9. skončila posledním závodem Českého poháru v silniční cyklistice pro rok 2017. Týmovou dominanci ukázali závodníci z celku Topforex Lapierre Pro Cycling Team v kategorii do 23 let, když obsadili všechna pódiová umístění. Vítězem poháru U23 se stal Dominik Neuman před týmovými kolegy Václavem Sirůčkem a Romanem Lehkým. Václav Sirůček se zároveň stal i nejlepším nováčkem soutěže.

V týmové soutěži na Českém poháru obsadil celek Topforex Lapierre Pro Cycling Team druhé místo!

Je nám velkou ctí, že tento skvělý tým dosáhl takových úspěchů na silničních kolech Lapierre.