CZ SK HU

Vrchol sezóny týmu Topforex ATT Investments vyšel, Bárta se stal vicemistrem České republiky

Tlmače, 8. srpna 2021–V nedělním závodě společného Mistrovství Slovenské a České republiky v silniční cyklistice v kategorii do 23 let výrazně promluvil do konečného pořadí Tomáš Bárta, když v závěrečném spurtu vydřel stříbrnou medaili.

„Cílem bylo samozřejmě vyhrát, což se nám nakonec nepovedlo. Kluci ale k  závodu přistoupili zodpovědně, snažili se závod rozhodnout dříve, ale neměli moc  příležitostí. Závěrečný spurt byl pak loterií,“ hodnotí výsledek sportovní ředitel  Petr Kaltofen.

Mladé cyklisty čekala v nedělním závodě jednotlivců rovinatá trať, ovšem  tropické teploty závodu přidaly na obtížnosti. Okruh dlouhý 33 kilometrů museli  absolvovat do cíle pětkrát.

Topforex ATT Investments

Závodníci Topforex ATT Investments pojali závod velmi aktivně, hlídali si úniky a  diktovali tempo. Až do cíle se nikomu nepodařilo pelotonu ujet, a tak se o  medailích rozhodovalo až v závěrečném spurtu, kdy byl nejšťastnějším Daniel  Babor (Tufo Pardus Prostějov). Tomáš Bárta dojel i díky kvalitní týmové práci v  závěru na druhém místě.

Top Forex ATT Investments

Lapierre

Matúš Štoček získal na Mistrovství Slovenské republiky medaili, v časovce  vybojoval bronz

Slovenští závodníci Topforex ATT Investments absolvovali ve čtvrtek 5.8. závod  Mistrovství Slovenské republiky v časovce jednotlivců do 23 let. V závodě se  prosadil Matúš Štoček, který si dojel pro bronz.

Patnáct kilometrů dlouhý závod se konal za nepříjemného deštivého počasí.  Mistrem se stal Lukáš Kubiš z DUKLY Bánská Bystrica, bronzový Matúš Štoček  zaostal za druhým místem pouze o vteřinu. Druhý závodník Topforex ATT  Investments Marek Gajdula dojel na osmém místě.