CZ SK HU

Svolávací akce na modely Spicy a Zesty AM s hliníkovými rámy.

Vážení zákazníci,

Vaše bezpečnost je nám prioritou. Proto jsme se rozhodli zorganizovat dobrovolnou svolávací akci na modely Spicy a Zesty AM s hliníkovými rámy.

U těchto modelů se může vyskytnout možné zeslabení spodní rámové trubky, což může vést k její deformaci.

Dobrovolná svolávací akce se týká modelových řad pro rok 2020 a 2021, a to konkrétně kol: Spicy 3.0, Spicy 4.9, Zesty AM 3.0, Zesty AM 4.0, Zesty AM 4.9 a Zesty AM 5.9.

Žádáme všechny majitele těchto modelů, aby kontaktovali svého prodejce, který v nejkratším možném termínu vymění rám za jiný. Doba výměny je přímo závislá na dostupnosti vhodných dílů.

Dobrovolná výměna rámu v rámci svolávací akce není reklamací, tudíž se na ni nevztahuje 30denní lhůta vybavení, vrácení peněz atd. Na vaše kolo stále platí původní záruka, která vám byla poskytnuta při nákupu.

Děkujeme vám za pochopení a omlouváme se za jisté nepohodlí, které výměna rámu může způsobit.

Tým Lapierre

Časté otázky a odpovědi:

Mám jeden z modelů určených k výměně rámu, ale už nemám fakturu. Je možné rám i tak vyměnit?
Vaše bezpečnost je naše priorita. Jestliže používáte kterýkoliv z modelů, který je součástí svolávací akce, můžete požádat o výměnu rámu i bez předložení originální faktury.

Můžu si rám vyměnit sám?
Výměna rámu kola vyžaduje profesionální zkušenosti. Pouze autorizovaní distributoři Lapierre mají v rámci svolávací akce oprávnění k jeho výměně.

Jaká záruka bude platit na nový rám?
Po výměně rámu bude platit původní záruka vašeho kola. Připomínáme, že na rámy poskytujeme standardně záruku 5 let od data nákupu.

Můžu si nový rám vybrat?
V souvislostí s garancí kvality a jízdních vlastností vašeho kola nahradíme stávající rám rámem stejné, případně vyšší modelové řady, který bude kompatibilní s modely Spicy a Zesty AM.

klikni pro velký obrázek